مناظره دانشجویی با یک موضوع خاص در دانشگاه سیستان و بلوچستان/ معاهدات بین‌المللی چه تاثیری بر اقتصاد می‌گذارد؟

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ابوالقاسم زابلی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان  گفت: مناظره دانشجویی با عنوان «تاثیرات معاهدات بین المللی بر اقتصاد و معیشت مردم» عصر روز ۱۳ آبان ماه در تالار ملاصدرای دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

زابلی افزود: اگرچه بسیج دانشجویی، کانون کفا و انجمن اسلامی وحدت و آرمان متولی اصلی برگزاری این مناظره هستند؛ اما اکثر تشکل‌ها و انجمن‌های دانشجویی برای برگزاری این مناظره همراهی کرده و اقدامات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن آن را مدنظر دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه در آستانه روز استکبار ستیزی قرار داریم، برگزاری این مناظره در دشمن شناسی و تقویت روحیه استکبارستیزی بسیار موثر است و شعار «مرگ بر آمریکا» که اعتقاد قلبی ملت ایران است را با صلابت‌تر از زبان دانشجویان طنین‌انداز می‌کند.

زابلی با بیان اینکه دانشجویان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان باشکوه‌تر از سال‌های قبل حضور خواهند داشت، گفت: با توجه به اهمیت موضوع FATF و معاهدات بین‌المللی و تهدیدات و تحریم‌های دشمنان، بهترین زمان برای برگزاری این مناظره روز ۱۳ آبان است.در این مناظره تاثیر معاهدات بین المللی بر اقتصاد و معیشت مردم از دیدگاه دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: استقبال دانشجویان از آخرین مناظره دانشجویی در دانشگاه سیستان و بلوچستان که در سال ۹۵ برگزار شد، بسیار پرشور بود و بیش از ۱۵۰۰ دانشجو حضور داشتند و این مناظره به بزرگترین مناظره دانشجویی پس از انقلاب اسلامی تبدیل شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: اگر چه موضوع مناظره پیش‌رو یک موضوع خاص است؛ اما امیدواریم جمعیت خوبی از دانشجویان در تالار ملاصدرا این مناظره را دنبال کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *